1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Prośba o pomoc ; interpretacja wynikow i porada.
Marcin J

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 8794

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-02-19, 23:04   Temat: Prośba o pomoc ; interpretacja wynikow i porada.
Oj nasza Missy jest lepsza niz nie jedna Pani Doktor z calym szacunkiem do wszystkich Lekarzy.

I ja wcale nie jadlem bulki z wazelinka dzisiaj.

Pozdrawiam
  Temat: Prośba o pomoc ; interpretacja wynikow i porada.
Marcin J

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 8794

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-02-19, 10:42   Temat: Prośba o pomoc ; interpretacja wynikow i porada.
A nie ma za co.
Pomagano mi gdy ja walczylem staram sie wesprzec tych ktorzy walcza teraz jk i tych ktorzy te walke przegrali :)

Jest to dla mnie forma ktora pozwala podziekowac wszystkim na forum za to co dla naszych chorych robia, jak takze forma ucieczki od tych zlych mysli po utracie bliskiej osoby.

Statytystki niech sobie sa bo takowe musza byc w celach medycznych.

Nam, bliskim chorych daja nadzieje i wspomagaja do walki o chorego, lecz twarde stapanie po ziemi winno isc w parze z nadzieja.

Pozdrawiam Serdecznie
  Temat: Prośba o pomoc ; interpretacja wynikow i porada.
Marcin J

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 8794

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-02-19, 09:04   Temat: Prośba o pomoc ; interpretacja wynikow i porada.
Nie wiem skad te statystki, ale sa bardzo optymistyczne....

Wszystko zalezy od organizmu Mamy, jej sily walki, woli zycia gdyz to jest warunek podstawowy w tej chorobie, w przypadku niekwalifikacji do leczenia radykalnego (usuniecia ogniska pierwotnego) metoda chirurgiczna konczy sie to niestety zle.

W przypadku odstapienia od leczenia, gdy lekarze kwalifikuja do chemio radio terapi mysle ze 6-8 miesiecy jest rowniez wysoko optymistyczne.

Nie powinno sie lekcewazyc tej groznej i smiertelnej choroby gdyz skutki tego sa i beda oplakane, oczywiscie nalezy uszanowac wole chorego ale nalezy przedstawic twarde fakty, a wiem z doswiadczenia ze niestety ale w zaawansowanym stopniu potrafi byc ona okrutna przysparzajac okropne cierpienie chorego.

Nikt tu na forum nie pokusi sie o nawet statystyczne stwierdzenie ile "zostalo", kazdy przypadek jest inny, byc moze wydarzy sie cud, ewenement w skali swiatowej, zdaje sie ze ktos tu na forum walczy ze swojim bliskim juz czwarty rok, niestety nie wiele jest takich szczesciarzy, z regoly mowa jest o miesiacach.

Porozmawiaj z Mama, postaraj sie przekonac do proby leczenia, ziola niech Mama pije, energoterapeuta tez nie zaszkodzi ale rownolegne z leczeniem konwencjonalnym.

Pozdrawiam i zycze zdrowia Mamie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group